reckless personal opinions (gluckq) wrote,
reckless personal opinions
gluckq

No victim -- no crime

Дехто зараз дивується, що нова влада перетворюється на колективного Януковича. Але ж відомо, що влада розбежчує. Який би чиновник на початку не був навіть золотий, згодом він почне своєю владою потрошку зловживати. Потрібне повне перезаснування держави на засадах свободи і поваги до людини, а не всевладдя чиновників, як оце зараз у нашій державі -- правонаступниці УРСР. Доброго царя вам із "закормов родіни" не видадуть, бо їх там вже нема -- скінчилися. Якщо не хочете, щоб чиновники зловживали владою -- не давайте їм влади. Дозвільна система повинна бути скасована, натомість потрібна повна свобода будь-якої діяльності.

А зараз вшануємо пам'ять політичного трупа Януковича, який в свій час скасував кілька безглуздих статей Карного Кодексу -- адже якби не його ласка, вони б ще й досі знущалися з людей.

Виникає питання: а як ті статті взагалі могли з'явитися в КК? Відповідь проста: чиновники можуть будь-що заборонити, незалежно від того, чи та діяльність комусь шкодить. Іншими словами, зараз людина є рабом Держави. Очевидно, що це не є справедливим. Безглузді заборони взагалі не повинні існувати. Першою статтею нової конституції повинно бути: "Нема постраждалих -- немає злочину".
Subscribe

 • шок! сенсация!

  Ghislaine Maxwell case details too ‘sensational and impure’ for public, judge says. Когда им нужна цензура в интернете или к примеру…

 • жить стало лучше, жить стало веселей

  World Economic Forum выпустил новый ролик. Как прекрасно, что фабрики остановились и транспорт не ездит. Стало тише! И людишек меньше шарится…

 • what's next?

  2008: Too big to fail. 2021: Too small to win.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic
 • 2 comments