Epistemic Trespasser (gluckq) wrote,
Epistemic Trespasser
gluckq

No victim -- no crime

Дехто зараз дивується, що нова влада перетворюється на колективного Януковича. Але ж відомо, що влада розбежчує. Який би чиновник на початку не був навіть золотий, згодом він почне своєю владою потрошку зловживати. Потрібне повне перезаснування держави на засадах свободи і поваги до людини, а не всевладдя чиновників, як оце зараз у нашій державі -- правонаступниці УРСР. Доброго царя вам із "закормов родіни" не видадуть, бо їх там вже нема -- скінчилися. Якщо не хочете, щоб чиновники зловживали владою -- не давайте їм влади. Дозвільна система повинна бути скасована, натомість потрібна повна свобода будь-якої діяльності.

А зараз вшануємо пам'ять політичного трупа Януковича, який в свій час скасував кілька безглуздих статей Карного Кодексу -- адже якби не його ласка, вони б ще й досі знущалися з людей.

Виникає питання: а як ті статті взагалі могли з'явитися в КК? Відповідь проста: чиновники можуть будь-що заборонити, незалежно від того, чи та діяльність комусь шкодить. Іншими словами, зараз людина є рабом Держави. Очевидно, що це не є справедливим. Безглузді заборони взагалі не повинні існувати. Першою статтею нової конституції повинно бути: "Нема постраждалих -- немає злочину".
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 2 comments